Danties implanto atmetimo požymiai: kaip atpažinti ir to išvengti?

Pasitelkus implantus, pavyksta atkurti prarastų dantų funkcijas ir natūralią išvaizdą. Deja, pasitaiko ir komplikacijų. Implanto atmetimas yra iššūkis, su kuriuo tenka susidurti daliai pacientų.

Dalinamės informacija apie implanto atmetimo požymius ir atsakome, ar įmanoma to išvengti.

Kaip atpažinti implanto atmetimą?

Apie šią problemą praneša keli pagrindiniai požymiai:

Kas lemia implanto atmetimą?

Šią sveikatos problemą sukelia įvairios priežastys: tai gali būti nusilpusi imuninė būklė, nesubalansuota mityba, žalingi įpročiai, netinkamai atlikta chirurginė procedūra, prastos kokybės implantas, nepakankama pooperacinė priežiūra ir net alergija metalui, kuri pasireiškia jautresniems pacientams.

Siekiant sumažinti implantų atmetimo riziką, verta rinktis iš cirkonio oksido pagamintus implantus. Tai aukštą biosuderinamumą turinti medžiaga, kuri greitai prigyja, nesukelia alerginių reakcijų. Cirkonio implantus saugu naudoti net pacientams, kurie turi jautrią imuninę sistemą.

Cirkonio implantų privalumai

Svarbu nedelsti!

Netekus danties, svarbu nedelsti. Pasirūpinkite jo atkūrimu: rinkitės cirkonio implantus ir sumažinkite atmetimo riziką. Daugiau informacijos bioimplantai.lt svetainėje – registruokitės vizitui!

Remigijus Urbonas

Kviečiame registruotis

Vienas iš nedaugelio sertifikuotų dantų atkūrimo cirkonio oksido implantais (bioimplantais)  specialistų mūsų šalyje, todėl norinčius daugiau sužinoti apie šiuos implantus ir dantų atkūrimo jais galimybes, kviečia atvykti į konsultaciją. Jos metu gydytojas ne tik atsakys į visus Jums rūpimus klausimus – atsakingai įvertinęs Jūsų burnos ir bendrą sveikatos būklę bei visas galimas rizikas, jis pasiūlys asmeniškai Jums tinkamiausius dantų atkūrimo būdus ir padės pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančius implantus.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.