Burnos chirurgija

Odontologijos sritis, apimanti dantų, liežuvio, žandikaulių, burnos gleivinės chirurginį gydymą. Chirurginio gydymo tikslas – užtikrinti gerą dantų bei burnos ertmės sveikatą ir užkirsti kelią galimoms komplikacijoms. Burnos chirurgijos procedūrų prireikia ir implantuojant bei protezuojant dantis.

Apie burnos chirurgiją

Nors burnos chirurgijos procedūros daugeliui kelia baimę, šiuolaikinė odontologija yra stipriai pažengusi, o naudojamos modernios technologijos ir metodai padeda chirurginį gydymą atlikti be skausmo ir nemalonių pojūčių. Net sudėtingiausiais burnos chirurgijos procedūras stengiamasi atlikti minimaliai invazyviai, maksimaliai atraumatiniu būdu, tausojant audinius. Gydytojo profesionalumo ir patirties dėka užtikrinamas ypatingas tikslumas, išvengiama didelių pjūvių, todėl ir poprocedūrinis laikotarpis – žymiai greitesnis bei lengvesnis. Siekiant išvengti uždegimų ir komplikacijų rizikos bei užtikrinti sklandų gijimo procesą, chirurginio gydymo metu gali būti taikoma PRF (angl. Platelet Rich Fibrin) terapija, kuriai naudojamas iš paciento kraujo išgaunamas trombocitais praturtintas fibrinas, taip pat žaizdų maksimalią dezinfekciją bei gijimą skatinanti ozono terapija.

Dažniausiai odontologijos klinikoje „Bioimplantai“ atliekamos burnos chirurgijos procedūros – dantų šalinimas ir dantų implantacija cirkonio implantais.

Klinikoje atliekamos burnos chirurgijos procedūros

Kaulo bei minkštųjų audinių augmentacijos Sinuso dugno pakėlimas uždaru bei atviru būdais; Uždegiminių sričių (NICO) atvėrimas ir išvalymas; Apatinio alveolinio nervo lateralizacija; Kaulo plėtimas „Split“ technika; Srieginio, plokštelinio bei poantkaulinio implanto pašalinimas; Šaknies viršūnės rezekcija; Retinuotų dantų atvėrimas ortodontiniui daiginimui; Liežuvio pasaitėlio plastika ir pakirpimas; Odontogeninio maksiliarinio sinusito gydymas; Sinuso cistų šalinimas; Perikoronarito gydymas; Absceso ir periostotito gydymas; Žandikaulių chirurginis paruošimas išimamiems protezams; Ortodontinių mikroimplantų įsukimas; Kortikotomijos.

Procedūros eiga

Sužinokite, kaip vyksta chirurginis gydymas.

1. Konsultacija ir gydymo plano sudarymas

Konsultacijos metu atliekami reikalingi tyrimai, įvertinama paciento klinikinė būklė, atsakoma į jam rūpimus klausimus, parengiamas tikslus chirurginio gydymo planas.

2. Nuskausminimas

Chirurginės procedūros dažniausiai atliekamos taikant vietinę nejautrą, tačiau jaučiantiems ypatingai didelę baimę ar nerimą pacientams, taip pat atliekant didesnės apimties procedūras, gali būti taikoma papildomai ir sedacija.

3. Chirurginis gydymas

Suveikus nuskausminimui, atliekamos suplanuotos procedūros. Jų metu greitesniam ir sklandesniam gijimui užtikrinti gali būti taikoma PRF ir ozono terapijos.

Kreipkitės dėl chirurginio gydymo

Kad ir kokio chirurginio gydymo beprireiktų, užtikriname, kad klinikoje „Bioimplantai“ visos procedūros bus atliktos profesionaliai, tausojančiai, be skausmo ir nemalonių pojūčių.

Registracija internetu Kontaktai

Remigijus Urbonas

Burnos chirurgas

Susipažinkite su burnos chirurgijos procedūras atliekančiu gydytoju.

Daugiau nei 10 metų praktinio darbo patirtį turintis specialistas, nuolat gilina žinias ir tobulina savo kvalifikaciją seminaruose bei konferencijose Lietuvoje ir užsienyje. Nuo 2011 m. gydytojas yra Lietuvos Odontologų rūmų ir Lietuvos veido ir žandikaulių chirurgų draugijos narys. Patyręs specialistas, naudojantis naujausias chirurginio gydymo metodikas ir nuolat tobulinantis savo kvalifikaciją ne tik profesionaliai atlieka chirurgines procedūras, bet ir pasirūpina, kad pacientai jų metu jaustųsi maksimaliai komfortiškai.

D.U.K

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie burnos chirurgiją:

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.