Tyrimai (alergijų tyrimai, specifinis metalų jautrumo testas „Melisa“, mineralų ir vitaminų plauko bei kraujo tyrimai)

Tyrimai yra bene svarbiausias gydymo etapas, kuriam, siekiant maksimaliai efektyvaus gydymo, skiriamas itin didelis dėmesys. Būtent pradinis ištyrimas gali turėti didžiausią įtaką galutiniam rezultatui bei jo ilgaamžiškumui.

Pirminės konsultacijos metu įvertinama burnos klinikinė būklė, su pacientu išsiaiškinama jo sveikatos  istorija, viskas užfiksuojama fotodokumentacija, intraoraliniu burnos skenavimu bei 3D rentgenologiniu tyrimais. Tik surinkus pakankamai informacijos, gydytojų komanda gali objektyviai sudaryti optimaliausią gydymo planą.

Taikant biologinės odontologijos principus, atliekami ir papildomi tyrimai. Klinikos „Bioimplantai“ specialistai bendradarbiauja su alergologe, atliekančia klasikinį metalo jautrumo lopo testą ir taip nustatančia alergijas metalams bei jų lydiniams. Kartais, esant poreikiui,  atliekamas ir specifinis metalų jautrumo testas „Melisa“, pasižymintis itin dideliu tikslumu. Tokiu atveju paciento kraujas siunčiamas ištyrimui į laboratoriją Vokietijoje. Siekiant maksimaliai paruošti organizmą sklandžiai chirurginei procedūrai bei gijimui po operacijos, klinikoje „Bioimplantai“ atliekami kraujo bei plauko tyrimai, padedantys įvertinti vitaminų bei mineralų trukūmą ar perteklių organizme. Atliekant plauko tyrimą, paimamas tam tikras plaukų kiekis ir siunčiamas į laboratoriją Lenkijoje  ištyrimui. Šis tyrimas padeda objektyviau įvertinti vitaminų ir mineralų kiekį organizme. Kraujo tyrimas rodo kraujo būklę realiuoju momentu, o plauko tyrimas ypatingas tuo, kad yra kaupiamasis, jame atsispindi kelių mėnesių mityba ir reikalingų medžiagų kiekis.

Atliktų tyrimų rezultatus klinikos burnos chirurgas, biologinės odontologijos specialistas Remigijus Urbonas interpretuoja remdamasis JAV baigtų kursų „The Root cause protocol“ metu įgytomis žiniomis.

Sureguliavus paciento vitaminų bei mineralų disbalansą, kaulas, minkštieji audiniai ir visa imuninė sistema paruošiama fiziologiniams gijimo procesams. Klinikos „Bioimplantai“ gydytojai bendradarbiauja ir su kitų medicinos sričių specialistais, esant poreikiui, konsultuojasi dėl papildomų tyrimų. Patyrusių specialistų komanda tiki, kad tik atlikus visapusišką tarpdisciplininį ištyrimą galima užtikrinti nepriekaištingą gydymą ir pasiekti norimą ilgalaikį rezutatą.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.