Atrauminė burnos chirurgija (naudojant ultragarsinį Pjezochiruginį aparatą)

Pjezochirurginis aparatas – tai ultragarsinis įrenginys, kuriuo atliekamas ultragarsinis pjovimas.

Aparato antgalyje esantiems specialiems kristalams jį virpinant, kaulas pjaunamas vibraciniais judesiais. Tokiu būdu visiškai nepažeidžiami aplinkiniai audiniai, tokie kaip nervai, kraujagyslės, raumenys ir kt.. Taip yra dėl to, kad šalia esantys minkštieji audiniai tiesiog neperduoda šios mikrovibracijos.

Tradicinės chirurgijos būdu kaulo pjūviai yra atliekami įvairiais grąžtais ar diskais. Kai pjovimui naudojamas grąžtas, gręždamas jis traumuoja operuojamą sritį, nes vyksta trintis. Naudojant šį būdą kyla žymiai didesnė rizika pažeisti bei traumuoti aplinkinius audinius, perkaitinti kaulą ir taip sukelti jo nekrozę. Todėl sudėtingiau gyja pats kaulas bei aplinkiniai audiniai, pasireiškia stipresnis tinimas, skausmas, kraujavimas, tai taip pat gali turėti įtakos implanto ar kaulo transplantatų neprigijimui. Tuo tarpu naudojant  pjezochiruginį aparatą, vyksta atraumatinis pjovimas, organizmas nėra traumuojamas, užtikrinamas žymiai greitesnis gijimas ir implanto prigijimas.

Pjezochirurgija

Tai labiausiai atraumatinis šiuo metu naudojamas chirurginis gydymo būdas. Jis pasitelkiamas norint atlikti preciziškas, saugias bei veiksmingas osteotomijas. Naudojant pjezochirurgijos aparatą galima atlikti beveik visas burnos chirurgines procedūras, taip maksimaliai sumažinant nemalonias odontologines patirtis. Dažniausiai jis yra naudojamas atliekant sinuso dugno pakėlimo, kaulo bloko priauginimo, implantacijos ar kaulo plėtimo technikose.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.