Ozono terapija odontologijoje

Dažniausiai dantys šalinami dėl infekcijos. Atliekant dantų šalinimą klinikoje „Bioimplantai“, pašalinto danties vieta mechaniškai išgrandoma, o papildomai leidžiamos ozono dujos, nužudančios visas bakterijas ir dezinfekuojančios pašalinto danties sritį bei taip padėdamos išvengti galimų komplikacijų. Ozono terapija taip pat dažnai pasitelkiama prieš vienmomentę implantaciją, po uždegiminių sričių (NICO) gydymo. Ši beskausmė dezinfekcija gali būti naudojama ir gydant kariesą, dantenų ligas, alveolitų atvejais.

Specialus aparatas gamina ozoną, kurį sudaro 3 deguonies molekulės. Šis junginys nėra stabilus, todėl skyla į aktyvų deguonį ir deguonies radikalą. Tokios molekulės sutrikdo mikroorganizmų gyvavimą, o sukuriamas stiprus elektromagnetinis laukas pagreitina kraujotaką. Procedūra atliekama naudojant ozono įrenginį. Specialios kapsulės skleidžia ozono dujas ir taip dezinfekuoja reikiamą sritį.

Taikant šią terapiją, vos per minutę ar kelias sunaikinama dauguma bakterijų, virusų bei grybelių. Burnos audiniai aktyvuojami didelėmis ozono dujų koncentracijomis – taip žaizdų gijimas yra greitesnis bei efektyvumas ilgesnis.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.