Viskas per vieną dieną (All-in-one)

Klinikoje „Bioimplantai“ remiantis biologinės odontologijos ir cirkoninių implantų koncepcija, atitinkamai jam pasiruošus, dantų atkūrimas atliekamas per vieną dieną: pašalinami sugedę, negrįžtamai pažeisti dantys, pašalinama infekcija (dezinfekuojamos uždegiminės sritys) ir visi burnoje esantys metalai – metalinės plombos, metaliniai vainikėliai, implantai; akupunktūriniai meridianai atstatomi bemetaliais implantais, gaminami ir pritvirtinami laikini fiksuoti dantys. Taip atstatoma estetika, funkcija ir bendra burnos ertmės bei viso organizmo sveikata. Implantams prigijus, laikini protezai pakeičiami nuolatiniais.

Vienmomentė implantacija

Geriausias būdas išvengti kaulo priauginimo procedūrų. Naudojant šį implantacijos metodą, tos pačios operacijos metu yra pašalinami netinkami gydymui dantys ar šaknys ir į jų vietą iškart įsukami cirkonio implantai. Odontologijos klinikoje „Bioimplantai“ naudojamų cirkonio implantų forma labai panaši į natūralius dantis, todėl implantacija tampa minimaliai invazyvi.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.