Keraminiai dantų implantai: 3 priežastys juos rinktis

Praradus vieną ar daugiau dantų būtina atkurti juos pasitelkus dantų implantus. Vienas geriausių sprendimų – saugūs, nealergizuojantys cirkoniniai arba keraminiai dantų implantai, pagaminti iš cirkonio dioksido (ZrO2). Kuo jie ypatingi ir kodėl būtent šiuos implantus rekomenduoja daugelis gydytojų? Pateikiame net 3 svarias priežastis juos rinktis.

1. Keraminiai implantai nealergizuoja

Tradiciniai implantai dažniausiai yra gaminami iš titano ir kitų metalų lydinio. Tai tvirti, atsparūs dantų šaknų pakaitalai. Deja, jie turi nemažai trūkumų, kalbant apie biosuderinamumą su žmogaus organizmu. Viena didžiausių problemų – alerginės reakcijos. Jos gali nepasireikšti iš karto po implantavimo: pasitaiko, kad alergija pastebima praėjus net keliems metams po dantų atkūrimo.

Taip yra dėl to, nes skirtingi metalai, veikiami natūralios drėgmės burnoje, sukuria baterijos efektą, kitaip vadinamą galvanizacija. Tai lemia metalų koroziją: metalų jonai patenka į organizmą. Bėgant laikui didėja metalų toksiškumas ir stiprėja alerginės reakcijos. Dažniausiai jaučiamas nuovargis, raumenų maudimas, nemalonios odos reakcijos – bėrimai, paraudimas.

Keraminiai (cirkonio) implantai – bene patikimiausias dantų šaknų pakaitalas, kuris tinka net patiems jautriausiems žmonėms. Jiems nebūdingos neigiamos metalų savybės: cirkonis atsparus korozijai ir tinka net žmonėms, kurie yra alergiški metalui.

2. Keraminiai implantai yra ypač estetiški

Į žandikaulio kaulą įsriegti implantai iš pirmo žvilgsnio yra nepastebimi. Jie tarnauja kaip šaknies pakaitalas, ant jų tvirtinami nuolatiniai dantų protezai (vainikėliai, vainikėlių tiltai, plokštelės ir pan.). Nepaisant to, implantų išvaizda taip pat yra svarbi.

Bėgant metams, gali pasireikšti dantenų recesija (dantenos atsitraukia į viršų), todėl implantas staiga tampa pastebimas. Tokiu atveju, pasirinkus tradicinius implantus, aplink protezus išryškėja metalui būdingas papilkėjimai, todėl šypsena atrodo neestetiškai. Keraminiai dantų implantai atkartoja natūraliems dantims būdingą spalvą, todėl bet kokiu atveju išlieka praktiškai nepastebimi.

3. Cirkonis – labai tvirta ir ilgaamžė medžiaga

Tinkamai parinkti implantai yra ilgaamžė investicija. Tinkamai prižiūrima, ji turėtų tarnauti kelis dešimtmečius ar net visą gyvenimą. Todėl labai svarbu rasti tvirtus, iš kokybiškų medžiagų pagamintus implantus, kurie tinka individualiai burnos anatomijai.

Keraminiai (cirkonio) implantai yra būtent tokie. Tai medžiaga, kuri pasižymi išskirtiniu tvirtumu ir atsparumu. Šie implantai gaminami taip, kad atlaikytų kramtymo metu tenkančią apkrovą. Dėl atsparumo, aukšto biosuderinamumo su žmogaus organizmu, cirkonio keramika yra ilgaamžiškesnis ir patikimesnis variantas, kuris tikrai nenuvils.

Holistinis požiūris į dantų atkūrimą

Cirkonio keramika yra neatsiejama holistinės odontologijos dalis. Taikant šį gydymo principą, atliekant implantaciją ir kitas procedūras naudojamos tik tvarios, hipoalergiškos medžiagos, kiekviena procedūra vertinama pagal jos teikiamą naudą ne tik burnos ertmei, bet ir viso organizmo sveikatai.

Susisiekite jau šiandien ir gaukite išsamią apžiūrą bei Jums pritaikytą dantų atkūrimo sprendimą. Keraminiai dantų implantai – geriausias pasirinkimas Jūsų sveikatai ir gyvenimo kokybei!

Remigijus Urbonas

Kviečiame registruotis

Vienas iš nedaugelio sertifikuotų dantų atkūrimo cirkonio oksido implantais (bioimplantais)  specialistų mūsų šalyje, todėl norinčius daugiau sužinoti apie šiuos implantus ir dantų atkūrimo jais galimybes, kviečia atvykti į konsultaciją. Jos metu gydytojas ne tik atsakys į visus Jums rūpimus klausimus – atsakingai įvertinęs Jūsų burnos ir bendrą sveikatos būklę bei visas galimas rizikas, jis pasiūlys asmeniškai Jums tinkamiausius dantų atkūrimo būdus ir padės pasirinkti geriausiai Jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančius implantus.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.