Dantų ir cirkonio implantų protezavimas cirkonio vainikėliais

Tai procedūra, kurios tikslas – atkurti prarastus dantis ar jų eiles, taip sugrąžinant patrauklų estetinį vaizdą ir visavertę kramtymo funkciją. Esant tam tikriems danties audinių defektams pasitelkiamas dantų mikroprotezavimas – dantų restauravimas keramikiniais įklotais, užklotais ir laminatėmis, atstatant pažeistas vietas ir maksimaliai tausojant likusius sveikus kietuosius danties audinius.

Tinkamiausias dantų atkūrimo būdas kiekvienam pacientui parenkamas individualiai, įvertinus  jo burnos ertmės klinikinę būklę, lūkesčius, įpročius, finansines galimybes.

Dantų protezavimas ir mikroprotezavimas užkerta kelia fizinės ir emocinės sveikatos problemoms, žymiai pagerina žmogaus gyvenimo kokybę, sugrąžina jam pasitikėjimą savimi.

Cirkonio keramikos protezai – kas tai?

Svarbią reikšmę atkurtų dantų estetiniam vaizdui, funkcionalumui ir rezultato ilgaamžiškumui turi dantų protezų gamybai naudojamos medžiagos. Dantų protezai liečiasi su minkštaisiais audiniais, todėl labai svarbu, kad atkurti dantys ne tik atrodytų estetiškai, bet ir nesukeltų alerginių reakcijų, o pacientas galėtų užtikrinti kokybišką jų higieną.

Moksliškai įrodyta, kad cirkonio keramika yra labiausiai bioinertiška ir biosuderinama šiuo metu dantų atkūrimui naudojama medžiaga. Ji žymiai priimtinesnė žmogaus kūnui nei alternatyvios protezavimo medžiagos. Cirkonio keramikos protezų paviršius nekaupia apnašo ir užtikrina geresnę minkštųjų audinių sveikatą, o sveikos dantenos geriau apsaugo giliai po jomis esantį kaulą. Cirkonio keramika taip pat yra atsparesnė nusidėvėjimui.

Cirkonio keramika – nepakeičiama medžiaga siekiant atkurti kuo natūralesnius dantis, pateisinti itin aukštus estetinius reikalavimus turinčių pacientų lūkesčius ir suteikti ilgalaikį rezultatą. Mokslinių tyrimų duomenimis, anksčiau protezų gamybai naudoti metalai laikui bėgant gali išskirti įvairius junginius, reaguoti vieni su kitais ir taip sukelti elektrochemines reakcijas bei nepageidaujamus reiškinius. Cirkonio oksidas laikomas keramika, jis neturi jokių metalams būdingų savybių. Odontologijos klinikoje „Bioimplantai“ dantų protezavimui naudojama aukščiausios kokybės cirkonio keramika yra ne tik geriausiai biologiškai suderinama, gerai minkštųjų audinių priimama ir itin komfortiška dantenoms medžiaga – ji pasižymi ir labai geromis mechaninėmis savybėmis, leidžiančiomis išvengti lūžimų bei skilimų rizikos.

Dantų atkūrimas cirkonio keramikos protezais ant cirkonio oksido implantų užtikrina ne tik maksimalią estetiką, bet ir nepriekaištingus techninius ir biologinius rezultatus, o tuo pačiu ir atkurtų dantų ilgaamžiškumą.

Kodėl verta rinktis cirkonio keramikos protezus?

Cirkonio keramikos protezų privalumai:

Jie atrodo itin estetiškai ir natūraliai Geriau biosuderinami, nesukelia alerginių reakcijų Jų paviršius mažiau kaupia apnašą – lengvesnė burnos priežiūra, mažesnė uždegimų rizika

Protezavimo technologija

Odontologijos klinikoje „Bioimplantai“ dantys atkuriami fiksuojamais protezais iš aukščiausios kokybės cirkonio keramikos. Tvirtinant juos ant natūralių dantų ar cirkoninių implantų, sukuriama bemetalė konstrukcija, užtikrinanti ženkliai mažesnę komplikacijų tikimybę bei geresnę protezavimo prognozę.

Dantų ir cirkonio implantų protezavimas cirkonio vainikėliais. Sužinokite privalumus!

Ant pažeistų dantų ar cirkonio implantų tvirtinami protezai gaminami iš aukščiausios kokybės cirkonio oksido. Cirkonio keramika leidžia pasiekti puikų estetinį vaizdą, precizišką protezo tikslumą ir užtikrinti geresnę burnos higieną.

Cirkonio oksido dėka atkurtų dantų estetinis vaizdas neprarandamas net prireikus trūkstamus defektus atstatyti tiltais. Šlifuojant dantis maksimaliai išsaugomi danties audiniai, nes nereikia paruošti papildomos vietos metalui.  Cirkoniniai protezai yra ir itin draugiški dantenoms – jos puikiai priglunda prie nupoliruoto cirkoninio protezo paviršiaus, taip užkirsdamos kelią infekcijos patekimui ir sumažindami uždegimų riziką. Dėl savo tvirtumo cirkonio oksidas – geriausias pasirinkimas ir didelio kramtymo krūvio srityse, padedantis išvengti keramikos nuskilimų.

Procedūros eiga

Sužinokite, kaip vyksta dantų ir implantų protezavimas.

1. Konsultacija ir gydymo plano sudarymas

Konsultacijos metu atliekami reikalingi tyrimai, įvertinama paciento dantų, burnos ir bendra sveikatos būklė, išklausomi jo pageidavimai bei lūkesčiai, parengiamas individualus dantų atkūrimo planas.

2. Protezų gamyba

Intraoraliniu skeneriu 3D nuimami paciento dantų ar implantų atspaudai, kurie siunčiami į laboratoriją ir ten pradedama protezų gamyba.

3. Implantacija

Pritaikius nejautrą atliekama implantacija – sriegiamas reikiamas kiekis cirkoninių implantų.

4. Protezavimas

Ant implantų ar dantų iš karto fiksuojamas laikinas protezas, kuris, implantams prigijus, pakeičiamas nuolatiniu cirkonio keramikos protezu.

Sužinokite, kaip vyksta dantų mikroprotezavimas.

1. Konsultacija ir gydymo plano sudarymas

Konsultacijos metu atliekami reikalingi tyrimai, įvertinama paciento dantų būklė, išklausomi jo pageidavimai bei lūkesčiai, parengiamas individualus danties ar dantų atkūrimo planas.

2. Danties paruošimas

Dantis paruošiamas restauracijai – pašalinami sugedę audiniai, senos plombos, restauracijos, jei reikia, atliekamas tausojantis danties šlifavimas. 3D intraoraliniu skeneriu nuimami paciento dantų atspaudai, kurie siunčiami į dantų technikų laboratoriją.

3. Protezų gamyba

Dantų technikai pagal gautus paciento duomenis sukuria individualią danties formą ir pagamina reikiamą restauraciją – užklotą, įklotą ar laminatę, tiek spalva tiek forma itin artimą natūraliam dančiui.

4. Protezavimas

Pagamintas įklotas, užklotas ar laminatė cementuojama ant paruošto danties.

Susipažinkite su procedūrą atliekančiais gydytojais

Klinikoje „Bioimplantai“ dantų ir cirkonio implantų protezavimą atlieka patyrę šios srities gydytojai odontologai, kiekvienam pacientui pasiūlantys tinkamiausius, ilgalaikius dantų atkūrimo sprendimus. Kiekvienam besikreipiančiam dėl dantų atkūrimo pacientui, atsižvelgdami į jo lūkesčius, dantų bei organizmo būklę, specialistai parengia individualų gydymo planą. Itin didelį dėmesį gydytojai skiria protezų kokybei. Klinikoje dantų atkūrimui naudojami cirkonio keramikos protezai yra itin estetiški ir pasižymi puikiomis mechaninėmis savybėmis. Jie nepriekaištingai atkuria dantų grožį, funkcijas ir leidžia džiaugtis ilgaamžiais rezultatais. Klinikoje „Bioimplantai“ dantų ir cirkonio implantų protezavimą atlieka patyrę šios srities gydytojai odontologai, kiekvienam pacientui pasiūlantys tinkamiausius, ilgalaikius dantų atkūrimo sprendimus. Kiekvienam besikreipiančiam dėl dantų atkūrimo pacientui, atsižvelgdami į jo lūkesčius, dantų bei organizmo būklę, specialistai parengia individualų gydymo planą. Itin didelį dėmesį gydytojai skiria protezų kokybei. Klinikoje dantų atkūrimui naudojami cirkonio keramikos protezai yra itin estetiški ir pasižymi puikiomis mechaninėmis savybėmis. Jie nepriekaištingai atkuria dantų grožį, funkcijas ir leidžia džiaugtis ilgaamžiais rezultatais.

Kreipkitės dėl dantų atkūrimo cirkonio keramikos protezais

Norite džiaugtis nepriekaištingai atrodančiais ir natūralumo pojūtį suteikiančiais atkurtais dantimis? Patikėkite savo dantų atkūrimą profesionaliam biologinės odontologijos specialistui Remigijui Urbonui, pasirengusiam Jums suteikti daugiau nei Jūs tikitės.

Registruokitės konsultacijai dėl dantų ir cirkonio implantų protezavimo cirkonio keramikos protezais ir džiaukitės pastebimai pagerėjusia gyvenimo kokybe bei nevaržoma šypsena.

Registracija internetu Kontaktai

D.U.K

Sužinokite atsakymus į dažniausiai pacientų užduodamus klausimus apie dantų atkūrimą cirkonio keramikos protezais.

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.