Atliekamos paslaugos

Klinikoje „Bioimplantai“ atliekamas dantų šalinimas, dantų implantacija cirkonio implantais, dantų protezavimas cirkonio vainikėliais, siūlomos ortodontinės burnos chirurgijos ir kitos chirurginės paslaugos. Mūsų išskirtinumas – vis labiau visame pasaulyje populiarėjanti biologinė odontologija.

Burnos chirurgija

Odontologijos sritis, apimanti dantų, liežuvio, žandikaulių, burnos gleivinės chirurginį gydymą. Chirurginio gydymo tikslas – užtikrinti gerą dantų bei burnos ertmės sveikatą ir užkirsti kelią galimoms komplikacijoms.

Plačiau

Ortodontinė burnos chirurgija

Tai invazinės procedūros, kurios atliekamos siekiant padėti gydytojui ortodontui išgauti tam tikrus dantų judesius bei rotacijas. Tam reikia papildomų atramų, ant kurių gydytojas ortodontas galėtų kabinti įvairias gumytes, spyruokles ir pan.

Plačiau

Dantų šalinimas

Tai odontologinė procedūra, kurios metu išraunamas ar chirurgiškai pašalinamas nepagydomai pažeistas, nekokybiškas ar galintis sukelti komplikacijų dantis. Odontologijos klinikoje „Bioimplantai“ profesionaliai, neskausmingai ir atraumatiškai atliekamas netinkamo gydymui danties, protinių ir retinuotų dantų šalinimas, taikant vietinę nejautrą arba kartu atliekant sedaciją.

Plačiau

Dantų implantacija cirkonio keramikos implantais

Tobulėjant medicinos technologijoms ir augant pacientų lūkesčiams, visame pasaulyje sparčiai populiarėja dantų implantacija cirkoniniais implantais. Tai – pažangi alternatyva dantų implantacijai titano implantais.

Plačiau

PRF terapija

Tai trombocitais praturtintas fibrinas. Jam išgauti naudojamas paciento kraujas, kuris paimamas iš venos ir centrifuguojamas, taip išskiriant ypač gyvybingas kamienines ląsteles, trombocitus, augimo faktorius.

Plačiau

Sedacija

Nors chirurginės odontologinės procedūros visuomet atliekamos taikant vietinę nejautrą, taip užtikrinant, kad jos bus beskausmės, daugelis žmonių prieš jas jaučia nerimą.

Plačiau

Veido ir žandikaulių kineziterapija

Tai procedūrų kompleksas, naudojamas esant smilkininio apatinio žandikaulio sąnario, sąkandžio problemoms, griežimo dantimis gydymui.

Plačiau

Tyrimai

Šiuolaikinė odontologija neįsivaizduojama be tikslių tyrimų. Tik nustačius sveikatos problemos priežastį, galima efektyviai suplanuoti gydymą, užtikrinti sklandžią jo eigą ir nepriekaištingai ją išspręsti.

Plačiau

Dantų ir cirkonio implantų protezavimas cirkonio vainikėliais

Tai procedūra, kurios tikslas – atkurti prarastus dantis ar jų eiles, taip sugrąžinant patrauklų estetinį vaizdą ir visavertę kramtymo funkciją. Esant tam tikriems danties audinių defektams pasitelkiamas dantų mikroprotezavimas – dantų restauravimas keramikiniais įklotais, užklotais ir laminatėmis, atstatant pažeistas vietas ir maksimaliai tausojant likusius sveikus kietuosius danties audinius.

Plačiau

Apie cirkonio keramikos implantus sužinokite daugiau!

Domitės prarastų dantų atkūrimu biologiškai suderinamais cirkonio implantais? Atsisiųskite mūsų specialiai paruoštą knygą PDF formatu jau dabar.