Biologinė odontologija

Tai – odontologijos kryptis, besiremianti holistiniu požiūriu į sveikatą, kai burnos ligos vertinamos ne kaip atskiros, o kaip glaudžiai susijusios su bendra viso organizmo sveikata. Biologinė odontologija ypač akcentuoja ligų prevenciją ir maksimaliai organizmą tausojančius gydymo metodus.

>

Metalinių plombų, metalinių vainikėlių bei metalinių implantų šalinimas

Nuo seniausių laikų pažeistiems danties audiniams atstatyti buvo naudojami įvairūs metalai.

Plačiau

Endodontiškai gydytų infekuotų dantų šalinimas

Remiantis biologinės odontologijos koncepcija, šalinami visi negyvi dantys. Dantys šalinami tiek tuo atveju, kai kanalai yra sugydyti, tiek tada, kai dantis tiek pažeistas, jog reikia kanalų gydymo.

Plačiau

Dantų ir cirkonio implantų protezavimas cirkonio vainikėliais

Dantų protezavimas – procedūra, atliekama siekiant atkurti dantų estetinę išvaizdą, kramtymo funkciją, padėti išlaikyti žandikaulio formą, užkirsti kelią fonetiniams sutrikimams, pagerinti žmogaus gyvenimo kokybę ir sugrąžinti pasitikėjimą savimi.

Plačiau

Dantų implantacija cirkonio implantais

Remiantis holistiniu biologinės odontologijos požiūriu, XXI amžiuje nebegalime burnos sveikatos išskirti iš viso organizmo visumos. Kiekvienas mūsų organas tarpusavyje taip stipriai susijęs, kad net sudėtinga įsivaizduoti visus procesus.

Plačiau

Biologinis kaulo priauginimas (augmentacija) (be kaulo pakaitalų)

Kai danties ar keleto dantų esame netekę seniau, nestimuliuojamoje srityje tirpsta kaulas ir nyksta dantenos, todėl gali prireikti kaulo bei dantenų priauginimo procedūrų. Atliekant šias procedūras pagal holistinės odontologijos koncepciją, siekiant išvengti nepageidaujamų reakcijų, nenaudojamos jokios sintetinės ar kitos kilmės medžiagos.

Plačiau

Uždegiminių sričių gydymas (išeminės osteonekrozės (NICO) gydymas)

Uždegiminės kaulo sritys dažnai vadinamos tiesiog NICO (ang. neuralgia inducing cavitational osteonecrosis) arba išemine kaulo nekroze.

Plačiau

Atrauminė burnos chirurgija (naudojant ultragarsinį Pjezochirurginį aparatą)

Pjezochirurginis aparatas – tai ultragarsinis įrenginys, kuriuo atliekamas ultragarsinis pjovimas. Aparato antgalyje esantiems specialiems kristalams jį virpinant, kaulas pjaunamas vibraciniais judesiais.

Plačiau

Ozono terapija

Dažniausiai dantys šalinami dėl infekcijos. Atliekant dantų šalinimą klinikoje „Bioimplantai“, pašalinto danties vieta mechaniškai išgrandoma, o papildomai leidžiamos ozono dujos, nužudančios visas bakterijas ir dezinfekuojančios pašalinto danties sritį bei taip padėdamos išvengti galimų komplikacijų.

Plačiau

Viskas per vieną dieną (All-in-one)

Klinikoje „Bioimplantai“ remiantis biologinės odontologijos ir cirkoninių implantų koncepcija, atitinkamai jam pasiruošus, dantų atkūrimas atliekamas per vieną dieną.

Plačiau

Tyrimai (alergijų tyrimai, specifinis metalų jautrumo testas „Melisa“, mineralų ir vitaminų plauko bei kraujo tyrimai)

Tyrimai yra bene svarbiausias gydymo etapas, kuriam, siekiant maksimaliai efektyvaus gydymo, skiriamas itin didelis dėmesys. Būtent pradinis ištyrimas gali turėti didžiausią įtaką galutiniam rezultatui bei jo ilgaamžiškumui.

Plačiau